Par PREMIER TRANSFERS

Ar ļoti pieredzējušu komandu, sākot no auto vadītajiem līdz mārketinga un pārdošanas daļas darbiniekiem mēs esam spējīgi piedāvāt profesionālu un personisku pieeju visiem mūsu klientiem.

Mēs izmantojam modernas automašīnas; aprīkotas ar gaisa kondicionēšanas sistēmu un satelīta navigāciju, lai būtu droši, ka Jūsu ceļojums ar mums būtu pilnīgi drošs un komfortabls. Visi mūsu šoferi ir ļoti gudri, prezentabli un ļoti zinoši par Rīgu un pierīgas zonām, arī Latviju kopumā.

Mūsu kompānija izmanto kvalitatīvu GPS sekošanas sistēmu, kas dod iespēju izsekot katru automašīnu no klienta savākšanas punkta līdz galapunktam visā Latvijā. Šis apliecina, ka šoferi sagaidīšanas punktā nonāk laikā. Ar laiku plānojam šo sistēmu attīstīt līdz iespējai automašīnas rezervēt un pasūtīt internetā, piemēram ar iPhone & Android, e-mail, text, Jūsu vēlamajam ceļojuma maršutam.

Mēs strādājam visu gadu 24/7 un piedāvājam garantētu viesu sagaidīšanu visām iepriekš veiktajām rezervācijām. Ar jau iepriekš noteiktām cenu likmēm paredzam, ka mūsu kompānija ir viena no viskonkurētspējošākajām taksometru kompānijām šajā reģionā.

Investīcijas ir veiksmes atslēga.

Mūsu galvenais mērķis ir sasniegt klientu vēlmes!

Lai par mūsu darbiem runā fotoattēli un klientu atsauksmes!